Apartamenty METROPOLIO - W centrum Białegostoku

Dlaczego klienci wybierają nasze apartamenty w Białymstoku?

Apartamenty Metropolio
dlaczego-klienci-wybieraja-nasze-apartamenty-w-bialymstoku

Dlaczego klienci wybierają nasze apartamenty w Białymstoku?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – ponieważ nasze apartamenty Metropolio w Białymstoku spełniają najważniejsze potrzeby podczas pobytu naszych gości. No tak, ale przejdźmy teraz może od ogółu do szczegółu.

Po pierwsze, nasze apartamenty są odpowiednio wyposażone, funkcjonalne i przytulne.

Większość z nas, chciałaby czuć się podczas wyjazdu podobnie jak w swoim domu. Każdy z nas ma swoją sypialnię, łazienkę, kuchnię, czyli te miejsca, w których najczęściej przebywa. Oczywiście, do tego może też dojść miejsce pracy, czyli gabinet. To są najważniejsze pomieszczenia, które wynajmujący potrzebuje.

Nasze apartamenty w Białymstoku spełniają je w 100%. To wszystko jest, może nieco mniejsze niż w Twoim ukochanym domu, ale jest. I to jest najważniejsze. Apartamenty Metropolio posiadają sypialnię, własną łazienkę, aneks kuchenny i miejsce do pracy. Zatroszczyliśmy się o to, abyś mógł u nas funkcjonować podobnie jak w swoim własnym lokum. To wszystko zaprojektowane naprawdę praktycznie i stylowo.

Jeżeli przyjechałeś do nas samochodem, to u nas masz też dostęp do bezpłatnego parkingu. Oferujemy też bezpłatny internet bezprzewodowy wifi. A to już są kolejne przydatne udogodnienia.

Po drugie, nasze apartamenty są w centrum miast.

Kiedy szukasz noclegu z Białymstoku wpisując w google „noclegi Białystok centrum”, „pokoje Białystok centrum” lub „apartamenty Białystok centrum”, to my spełniamy te wymagania całkowicie.

Nasze apartamenty Metropolio są bardzo blisko Rynku Kościuszki, Pałacu Branickich, szpitali białostockich, klinik in vitro, galerii handlowych Alfa, Biała, czy Jurowiecka. Albowiem jesteśmy ulokowani w samym sercu Białegostoku. Od nas masz blisko praktycznie wszędzie

Po trzecie, nasze apartamenty zapewniają stałą i rzetelną opiekę gospodarza.

Tej usługi nie widać ani na stronie internetowej, ani na żadnych innych portalach rezerwacyjnych. Jest ona chyba najtrudniejsza do pokazania, ponieważ doświadczasz ją dopiero wtedy, kiedy jej naprawdę potrzebujesz, np. podczas późnego zameldowania (24.00 🙂 ) albo kiedy chcesz wcześniej zameldować się lub później wymeldować z lokalu, albo … kiedy następuje coś naprawdę nieprzewidzianego.

U nas masz taką słowną gwarancję, że nie pozostawimy Ciebie samemu sobie, wtedy, kiedy będziesz potrzebował naszej pomocy. Jesteśmy dostępni non stop pod telefonem, mailem, czy komunikatorem Viber. To wszystko po to, abyś mógł być pewny, że masz naszą stała opiekę.

I po czwarte, nasze apartamenty są w korzystnej cenie.

To wszystko, co zostało opisane powyżej, oferujemy naprawdę w rozsądnych cenach. Naszą zasadą jest docenianie naszych lojalnych klientów, dla których stworzyliśmy program lojalnościowy – karty stałego klienta, dostępne bezpłatnie w naszych apartamentach.

z poważaniem

Właściciel – Pan Tomasz

metropolio