Apartamenty METROPOLIO - W centrum Białegostoku

Regulamin

Apartamenty Metropolio

Regulamin Apartamentów Metropolio

1. Rezerwacja apartamentów odbywa się poprzez formularz na stronie www.metropolio.pl, pocztę elektroniczną, telefonicznie, sms-em lub komunikator Viber.

2. W celu dokonania rezerwacji należy koniecznie podać nazwisko, kontakt telefoniczny i adres mailowy. W momencie rezerwacji należy także określić, jak mają być ustawione łóżka (podwójne czy pojedyncze). W zależności od sytuacji (odległy lub długi termin), może być konieczność wpłaty zaliczki.

3. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 12:00 dnia następnego. Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej w obie strony, jeśli nie koliduje to z inną rezerwacją. Przedłużenie doby hotelowej prosimy uzgadniać indywidualnie i jak najwcześniej. Zgłoszenie przedłużenia w ostatniej chwili może być nieskuteczne.

4. Płatność za nocleg należy uregulować z góry przed rozpoczęciem się doby hotelowej.

5. Na życzenie klient może otrzymać fakturę VAT.

6. Uzgodniona cena noclegu obejmuje cały apartament oraz dostęp do parkingu (w miarę dostępności wolnych miejsc).

7. W jednym apartamencie mogą nocować maksymalnie dwie dorosłe osoby i ewentualnie małe dziecko w wózku lub małym łóżeczku. Na wyposażeniu nie ma wózka, ani dodatkowego łóżeczka.

8. Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia i używania otwartego ognia.

9. Nie ma możliwości przebywania ze zwierzętami.

10. Należy przestrzegać ciszy nocnej.

11. Apartamenty ogrzewane są z sieci miejskiej i nie ma potrzeby dodatkowego dogrzewania. Dlatego zabronione jest używanie jakichkolwiek, własnych urządzeń grzewczych.

12 Klient nie odpowiada za niezawinione usterki wyposażenia pokoju. Odpowiada za spowodowane zniszczenia ścian, podłóg, infrastruktury i wyposażenia pokoju.

Zapraszamy do naszych apartamentów w Białymstoku!