Apartamenty METROPOLIO - W centrum Białegostoku

O nas

Apartamenty Białystok
Szanowni

GOŚCIE!

Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu niedrogie noclegi w Białymstoku w nowych, wygodnych oraz bardzo funkcjonalnych apartamentach, które powstały w roku 2016.

O nas

Każdy nasz apartament wyposażony jest w aneks kuchenny i łazienkę. W każdym z nich znajdziecie Państwo niezbędny sprzęt elektroniczny i AGD, bezpłatny dostęp do Internetu, a także bardzo wygodne łóżko. Budynek dysponuje darmowym parkingiem.

 

Lokalizacja apartamentów jest bardzo dogodna zarówno dla osób podróżujących samochodem, jak i komunikacją miejską. Odległość od Dworca PKP lub PKS wynosi zaledwie 1,7 km, a w pobliżu budynku znajdują się przystanki linii autobusowych, skąd możliwy jest dojazd praktycznie do każdej części miasta.

 

Z Apartamentów Metropolio jest bardzo blisko do: szpitali białostockich (SPZOZ WSZ, USK, DSK), klinik InVitro oraz galerii handlowych (Alfa, Biała i Jurowiecka), a także głównego rynku i pałacu Branickich.

 

Nasze apartamenty idealnie sprawdzają się podczas podróży służbowych, wyjazdów turystycznych, czy romantycznych wypadów we dwoje. Zależy nam bardzo, aby czuli się Państwo w nich, jak w swoim drugim domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby tak się stało.

Łazienka Łazienka
Aneks kuchenny Aneks kuchenny
Doskonała lokalizacja Doskonała lokalizacja
Bezpłatny parking Bezpłatny parking
Bezpłatne Wi-fi Bezpłatne Wi-fi

Zapraszamy do naszych apartamentów w Białymstoku!